Koszyk

Warunki korzystania z serwisu Sklep internetowy NAVIN

 

Sklep internetowy www.navin.pl (dalej "Sklep Internetowy") z jednej strony i odbiorca towaru (dalej - Kupujący) z drugiej strony zobowiązują się do przestrzegania warunków niniejszej Umowy.

 

Korzystanie z serwisu

Witryna www.navin.pl (zwana dalej „Witryną”) umożliwia przeglądanie i pobieranie materiałów z tej Witryny wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego użytku, pod warunkiem zachowania wszelkich praw autorskich i innych informacji zastrzeżonych zawartych w oryginalnych materiałach i wszelkie ich kopie. Zabrania się modyfikowania materiałów zawartych na tej Stronie, a także rozpowszechniania lub demonstrowania ich w jakiejkolwiek formie lub wykorzystywania ich w jakikolwiek inny sposób do celów publicznych lub komercyjnych. Jakiekolwiek wykorzystanie tych materiałów na innych stronach lub w sieciach komputerowych jest zabronione.

Rejestracja użytkownika w serwisie

Rejestrując się i/lub składając zamówienie w Witrynie, Kupujący wyraża zgodę na niniejsze warunki.

Rejestrując się i/lub składając zamówienie w Serwisie, Kupujący wyraża zgodę na podanie rzetelnych i dokładnych informacji o sobie oraz swoich danych kontaktowych.

 W wyniku rejestracji Kupujący otrzymuje login i hasło, za których bezpieczeństwo odpowiada. Kupujący ponosi również odpowiedzialność za wszelkie działania dokonane pod jego loginem i hasłem w Serwisie. W przypadku utraty danych rejestracyjnych Kupujący zobowiązuje się nas o tym poinformować.

Kupujący ma prawo do żądania, zmiany lub usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu Kupujący musi złożyć odpowiedni wniosek, wysyłając go na odpowiedni adres kontaktowy podany w Witrynie lub dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie navin.pl, jeżeli druga niezależna metoda żądania, zmiany lub usunięcia danych osobowych nie jest dostępna przewidzianych możliwościami technicznymi Witryny.

 Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień

Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem Serwisu, a także pod wskazanym w Serwisie numerem telefonu.

W przypadku złożenia zamówienia za pośrednictwem Serwisu w godzinach pracy (poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00), przedstawiciel sklepu internetowego potwierdzi złożenie zamówienia w ciągu godziny. W przypadku złożenia zamówienia poza godzinami pracy, w weekendy lub święta, przedstawiciel sklepu internetowego skontaktuje się z Kupującym w najbliższym czasie pracy.

Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość, że jego zamówienie zostało przyjęte przez automatyczny system zarządzania zamówieniami i wkrótce skontaktuje się z nim przedstawiciel sklepu internetowego w celu złożenia zamówienia, sprawdź dostępności zamówionego towaru oraz wyjaśnić warunki płatności i dostawy.

Zamówienie nie jest uważane za zrealizowane (tylko w przypadku płatności gotówką) jeżeli Kupujący nie przeszedł etapu potwierdzania zamówienia telefonicznie przedstawicielowi sklepu internetowego (Kupujący nie odbiera telefonu, znajduje się poza zasięgiem sieci).

 

Dostawa i płatność

Warunki płatności i dostawy towaru do Kupującego reguluje rozdział „dostawa i płatność”.

Kupujący rozumie możliwość wystąpienia sytuacji, w której dostawa potrwa dłużej niż 3 dni robocze lub dostawa będzie czasowo w ogóle niemożliwa. Jednocześnie sklep internetowy nie zobowiązuje się do zrekompensowania Kupującemu jakichkolwiek strat związanych z nieterminową realizacją zamówienia. Jeżeli Kupujący nie jest zadowolony z warunków dostawy, ma prawo odmówić realizacji zamówienia.

 

Wykorzystanie danych osobowych

Używamy różnych technologii do zbierania i przechowywania informacji, gdy odwiedzasz Stronę (więcej o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych). Może to obejmować zapisywanie jednego lub więcej plików cookie lub anonimowych identyfikatorów. Używamy również plików cookie i anonimowych identyfikatorów podczas interakcji z usługami oferowanymi przez naszych partnerów, takimi jak na przykład usługi reklamowe, które mogą pojawiać się na innych Stronach.

 

Warunki porozumienia

Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany warunków niniejszej Umowy, przy czym sklep internetowy zobowiązuje się do informowania Kupującego drogą elektroniczną o wszystkich zasadniczych zmianach Umowy, a Kupujący nie sprzeciwia się otrzymywaniu takich wiadomości od sklepu internetowego.

 Sklep internetowy musi bezpłatnie udostępnić Kupującemu warunki niniejszej Umowy na swojej stronie internetowej.

 

 Zastrzeżenie

Sklep internetowy może dokonywać zmian w materiałach i usługach udostępnianych na tej Stronie, a także w produktach i cenach w niej wymienionych, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. W żadnym wypadku sklep internetowy nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody (w tym między innymi utratę zysków, danych lub przerwy w działalności) wynikające z korzystania, niemożności korzystania lub skutków korzystania z tej Witryny.

 

Aktualności NAVIN
Zalecania
icon_email icon_whatsapp icon_callback